Všetci priaznivci kontroverznej reality šou Farma už netrpezlivo čakajú na spustenie novej, tentokrát už dvanástej série, ktorá sa dostane na obrazovky 31. augusta. Kým Markíza už postupne odhaľuje tváre prvých súťažiacich, konečne ukázala i miesto, kde sa farmári pobijú o výhru vo výške 75 000 €.

Reality šou Farma už štandardne púta pozornosť mnohých Slovákov, ktorí sú markizáckou reláciou buď nadšení, alebo pobúrení. Ani tentokrát tomu nebude inak, nakoľko televízia už odhalila, že dvanásta séria sa bude niesť v znamení súboja medzi dedinčanmi a mešťanmi. Ako je dnes už známe, prvou účastníčkou šou je výrečná a temperamentná Nikol Fridrichová, ktorá bude v mestskom tíme bojovať spolu so striptérom Henrikom, známym ako Aquaman.

Aj keď sa šou ešte ani nezačala, Markíza už zverejnila prvé upútavky, kde si súťažiaci nekladú servítku pred ústa a pred spustením kamier si adresujú poriadne nelichotivé slová. Na akom mieste však budú bojovať o lákavú finančnú výhru 75 000 €? 10 dedinčanov a 10 mešťanov sa v 12. ročníku rozdelí na dve farmy, pričom každá z nich bude mať svoju vlastnú hierarchiu i pravidlá.

Kým tí, ktorí sú zvyknutí na ruch veľkomesta budú mať k dispozícii vymoženosti ako bazén, kávovar či chladničku, dedinčania budú mať okrem iného i hospodárske zvieratá. Tie im budú v starých priestoroch, ktoré už diváci dôverne poznajú z minulosti, slúžiť nielen na vyplnenie voľného času, ale aj na produkty ako mlieko či vajcia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, YouTube