Odchod Adriany Kmotríkovej (49) z televíznych obrazoviek zaskočil nielen prekvapených divákov, ale aj jej najbližších kolegov, ktorí v mnohých prípadoch o plánoch blondínky netušili. Moderátorka už má mať dokonca vyhliadnutú aj novú prácu!

Adriana Kmotríková sa rozhodla pred sviatkami pre nečakané ukončenie svojej kariéry. O odchode blondínky z televíznych obrazoviek pritom netušili ani mnohí jej kolegovia, ktorí ostali zaskočení rovnako ako diváci.

Moderátorka sa tak po 20 rokoch pred kamerami plánuje stiahnuť, pričom jej prvé slová boli poriadne rozhorčené. Spočiatku sa totiž pošuškávalo, že koniec v JOJke mal nastať po Adrianiných nezhodách s ostatnými členmi televízie. Kmotríková však tieto dohady rázne popiera a uviedla, že dôvod má byť oveľa prozaickejší. Poslednýkrát by si pritom mala sadnúť za moderátorský pultík 5. januára.

Najnovšie pridal zdroj z jej okolia aj ďalšiu zaujímavú informáciu. Podľa časopisu Šarm má mať ostrieľaná moderátorka vyhliadnutú celkom novú prácu: „Adriana sa chystá pôsobiť v charite. Chce ľuďom aktívne pomáhať. O konkrétnostiach zatiaľ mlčí,“ prezrádza. Nateraz tak nie je jasné, či sa 49-ročná sympaťáčka objaví v Nadácií TV JOJ, Kvapke nádeje, kde pôsobila aj v minulosti, alebo sa rozhodne pre celkom nový projekt.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ, Instagram/tvjoj