Po ôsmich kolách a úžasnom semifinále sa porota spolu so súťažiacimi definitívne zhodli na tom, ktorá štvorica postúpi do finálovej zostavy. Už o týždeň sa divákom predstavia tí najlepší z 5. série markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome.

Piata séria zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa pomaly blíži do veľkolepého finále. Počas predposledného semifinálového kola predviedli všetci účinkujúci fantastické výkony a ohúrili nadšených divákov. Porota mala na záver veľmi ťažkú dilemu, keďže body rozhodovali nielen o prvenstve, ale aj o postupe do finále.

Šek na charitatívnu podporu v sume 1 000 eur si nakoniec prevzala Nela Pocisková, ktorá bravúrne predviedla hit speváčky Adele Rolling in the Deep. Talentovaná herečka a speváčka sa zároveň stala prvou finalistkou, hoci vo svojej ďakovnej reči uviedla, že má na rozdiel od ostatných mnohé skúsenosti so spievaním a vyjadrila obdiv práve „amatérskym“ kolegom.

Ďalšími finalistami sa stali Noël Czuczor po neuveriteľnom stvárnení speváka Stromae a skvelý Dávid Hartl po ďalšom ženskom výkone v podobe Márie Čírovej. Štvoricu zaklincovala Alexandra Gachulincová, ktorá bola jedným z najväčších prekvapení celej šou a zaslúžene sa ocitne aj v poslednom kole. S výberom finalistov je spokojná aj väčšina Slovákov, ktorí v komentároch neskrývajú nadšenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Pocisková

Noel Czuczor

David Hartl

Alexandra Gachulincová

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Facebook/Tvoja tvár znie povedome, YouTube/Televízia Markíza