Expremiér Robert Fico sa po škandalóznej väzbe Ladislava Bašternáka musí porúčať z bytového komplexu Bonaparte. Konečne sa podarilo odhaliť, kde bude údajne predseda koaličnej strany Smer- SD už čoskoro bývať.

Po škandalóznom zatknutí a väzbe Ladislava Bašternáka prešiel jeho majetok do rúk štátu. Medzi ten patrí aj byt v komplexe Bonaparte, ktorý až donedávna obýval expremiér Robert Fico. Predseda Smeru sa tak musel z obľúbenej adresy porúčať a podľa medializovaných informácii mal dokonca občas prespávať v centrále strany.

Teraz sa ale podarilo denníku Nový Čas odhaliť, kam sa vraj Fico už čoskoro presťahuje, kým jeho byt mala odkúpiť dcéra známej političky. Nepôjde, samozrejme, o žiadnu skromnú garsónku a bývalý premiér si to má namieriť do ďalšieho luxusného bytového komplexu s názvom Bezručova Residence na Grösslingovej ulici. Práve tu si mal údajne zakúpiť až dva byty vedľa seba.

Ide pritom o budovu bývalej nemocnice, ktorú začala rekonštruovať firma blízka Jurajovi Širokému. V júli sa má dočkať kolaudácie, a tak ostáva už len pár dní do ukončenia prác. Cena nehnuteľností sa tu pritom podľa domácej webovej stránky pohybuje od 400 do 900-tisíc eur, foto >>> TU <<<. Hovorca strany Smer Ján Mažgút ale podľa Aktualít informáciu, že by sa Fico sťahoval práve na túto adresu, poprel so slovami, že “to nie je pravda”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: google.com/maps, bezrucova.sk, Facebook/Robert Fico