Speváčka Mária Čírová tvorila na tanečnom parkete pár s Jorisom Yacoubom, s ktorým ohúrili počas prvého kola porotu i divákov. Éterická umelkyňa sa pripravovala na ďalší nedeľný prenos, no, bohužiaľ, si poranila chrbticu a v Let’s Dance musí skončiť.

Mária Čírová sa od začiatku tanečnej súťaže zaradila medzi top favoritov. Na parkete Let’s Dance žiarila po boku svojho kolegu Jorisa Yacouba, s ktorým sa pripravovali na nasledujúci nedeľný prenos. Krásna speváčka sa však na tréningu veľmi nepekne zranila, čo si odniesla jej chrbtica.

Na druhom priamom prenose tak chýbala a zo Záhorskej Bystrice prišiel definitívny verdikt. Mária už v šou nevystúpi. Fanúšikovia sú zo situácie zarmútení, no už teraz sa pýtajú, kto sa do tanečných topánok obuje namiesto nej. Portál Markíza vyšiel s nečakaným menom moderátora Telerána, ktorý bude tancovať namiesto talentovanej Čírovej.

Náhradníkom sa teda stáva 33-ročný Vratko Sirágy, ktorý si zatancuje s tanečnicou Annou Riebauerovou. Správu potvrdila samotná televízia, pričom dvojica bude mať špeciálnu imunitu: “Ako náhradníci budú mať imunitu a postupujú do štvrtého kola. Vratkovi a jeho tanečnej partnerke držíme palce,“ uviedla. Samotný Vratko sa už na novú výzvu veľmi teší a z ponuky je stále v šoku. “Ďakujem celému tímu, ktorý túto šou vytvára, za dôveru. Spravím maximum pre to, aby sme s mojou tanečnou partnerkou mohli v nedeľu podať čo najlepší výkon,” sľubuje. Zo šou musela pre chorobu odstúpiť aj tanečná partnerka Maria Cimarra, Vanda Poláková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: markiza.sk | Foto: FB/Vratko Sirági, Televízia Markíza