Tak a je to vonku! Obľúbená hollywoodska herečka, ktorá si získala srdcia miliónov žien úlohou vo filme “Diabol nosí Pradu”, sa stane opäť mamou. Radostnou novinkou sa pochválila fanúšikom prostredníctvom krásneho záberu.

Hollywood sa teší z krásnej novinky. Oscarová herečka Anne Hathaway (36) si získala milióny fanúšičiek po celom svete legendárnou úlohou Andy vo filme “Diabol nosí Pradu”, no zahviezdila aj v obrovskom množstve ďalších úspešných snímok. V roku 2012 sa vydala za herca a producenta Adama Shulmana, s ktorým tvorí šťastný pár dodnes. Pred dvomi rokmi mu pritom priviedla na svet synčeka, ktorému dali meno Jonathan Rosebanks Shulman.

Len pred niekoľkými hodinami sa ale kráska podelila s fanúšikmi o ďalšiu krásnu novinku. Na sociálnej sieti totiž zverejnila sladkú fotku s tehotenským bruškom a svetu oznámila, že je konečne opäť tehotná: “To nie je film. Všetky žarty bokom, pre všetkých, ktorí prechádzajú cez peklo menom neplodnosť, prosím, vedzte, že to nebola rovná cesta ani počas jedného z mojich tehotenstiev. Posielam vám lásku,” napísala Anne, ktorá sa tak po problémoch dočkala ďalšieho vytúženého bábätka. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/annehathaway, Facebook/The Devil Wears Prada