Je tomu už nejaký ten týždeň, čo sa v kuloároch špekuluje o utajovanom vzťahu speváčky Simony Martausovej (31), ktorá má tvoriť pár s hercom Jurajom Bačom (31). Vždy pozitívne naladené osobnosti slovenskej šoubiznisovej scény na otázky ohľadom údajného partnerstva mlčali či kľučkovali až doteraz!

Pesničkárka Sima Martausová, ktorá si získala slovenských poslucháčov svojou absolútnou bezprostrednosťou a pozitívnym vnímaním sveta, má údajne už zopár mesiacov tvoriť pár s hercom Jurajom Bačom. Aj keď sa dvojica otázkam o súkromí absolútne vyhýba, tentokrát sa mali prezradiť sami, keď hlavná tvár seriálu Komisár Rex moderovala krst knihy Táni Keleovej Vasilkovej.

Práve tu Juraj privítal Simu ako svoju milovanú priateľku, s ktorou randí od roku 2008, čo prekvapilo aj samotnú speváčku. Tá svoj šokovaný výraz nedokázala zakryť a s úsmevom len dodala, že sú spolu až od roku 2018. Šoubiznisová dvojica sa síce následne snažila pred kamerami celú vec ututlať, avšak pri rozhovore pre televíziu JOJ sa opäť prezradili.

Ako sa totiž herec, moderátor aj spevák v jednom prekecol, spoločne sa mienili ísť najesť, pričom uviedol, že Sima si môže dať víno a on je autom. A tým, samozrejme, zas a znova len potvrdil, že na akciu, kde obaja vystupovali, prišli spoločne, a taktiež sa spoločne domov aj vrátia.

Video, kde Juraj predstavil Simu, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: JOJ, Markiza | Foto: Instagram/JurajBaca, SimaMartausova