Tak je to konečne vonku! Fanúšikovia Rytmusa a Jasminy umierajú zvedavosťou a nevedia sa dočkať, kedy dvojica prezradí meno ich prvého milovaného potomka. Teraz je už ale jasné, ako budú hrdí rodičia oslovovať svojho prvorodeného synčeka.

Fanúšikovia Rytmusa a Jasminy sú zvedavosťou bez seba a nevedia sa dočkať, kedy zamilovaní novomanželia predstavia verejnosti meno prvorodeného synčeka. Teraz sa ale konečne dočkali. Tajomstvo bolo pritom po celý čas ukryté v najnovšom a najemotívnejšom songu od Rytmusa, kde sa prihovára drobčekovi v Jasmininom brušku: „Každý deň sa ti prihováram. Viem, že ma počuješ, ja cítim ten nárast. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš,“ znie časť dojímavého textu.

Skladba, ktorá získala v priebehu jedného dňa vyše 470-tisíc vzhliadnutí, pritom nesie názov „Sanel“. Doteraz sa nad týmto slovom zrejme mnohí nepozastavili, kým ďalším bolo ihneď všetko jasné. Je to tak! Práve Sanel, teda meno balkánskeho pôvodu, bude už čoskoro nosiť raperov poklad.

Synček teda už onedhlo po príchode na svet bude počúvať exoticky znejúce slovko z úst mamy aj otca. Do vienka okrem toho dostane aj poriadnu dávku temperamentu, keďže zdedí z Rytmusovej strany niečo z rómskej kultúry, kým z tej Jasmininej zas balkánsko-maďarskú horúcu krv.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/DONFANTASTICKYPESS │ Foto: Instagram/jasmina_alagic