Druhá séria obľúbeného seriálu Sestričky je v plnom prúde. Diváci tak môžu opäť sledovať napínavé prípady z traumatológie, milostné aféry hlavných hrdiniek či výrazné konflikty v deji. Okrem štyroch zdravotných sestier je jednou z dôležitých postáv aj doktor Chromík, ktorý svojou povahou pravidelne šokuje kolegov i pacientov.

Príbeh štyroch zdravotných sestier sa stal u slovenských divákov mimoriadne úspešným. Do deja plného dramatických scén však zasahujú aj herci ako Milo Kráľ, Martin Mňahončák či Braňo Mosný, ktorý stvárňuje doktora Ivana Chromíka. Mladý lekár nedisponuje ani štipkou empatie a bez problémov oznámi pacientovi, že o pár hodín zomrie.

V súkromí je však 32-ročný herec usmiatym a sympatickým mužom. Ako zistil portál Topky.sk, dokonca si našiel priateľku z rovnakej brandže, pričom ide o herečku Silviu Soldánovú. Diváci ju môžu poznať z markizáckeho seriálu Kuchyňa, kde stvárnila Aničku, milovníčku všetkých zvierat. Aj napriek tomu, že dvojica tvorí pár už nejaký ten čas, svoje súkromie si obaja strážia a o  vzťahu hovoria iba minimálne. Napriek tomu sa ich podarilo prichytiť na premiéru muzikálu West Side Story, kde herečka hrá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram/silviasoldanova, brano.mosny, tvmarkizaofficial