Jednou z najvýraznejších osobností trinástej série reality šou Farma bola zaiste Nikola Báleková, ktorú si diváci zapamätali hneď od prvej epizódy. Neprehliadnuteľná farmárka totiž vymenila prirodzené vlasy za farebné dredy, ktorým však dala len pred pár hodinami zbohom.

Život je zmena! Aj to si zrejme povedala exfarmárka Nikola Báleková, ktorú diváci registrujú pod menom Luna. 30-ročná mamička dvoch detí prišla do reality šou ako zadaná žena, pričom po príchode domov ju čakalo trpké prekvapenie. Partner, s ktorým si plánovala budúcnosť, ju podvádzal, no zo vzťahu sa nespamätávala dlho.

Rodáčka z Martina si totiž našla cestu ku kamarátovi Mesuta, víťaza Farmy 13, s ktorým ale prežila len krátky románik. “Len jedno mi došlo, a to keď ste s nesprávnou osobou, tak vám bude stále málo, čo vám ten druhý dáva. Teda pravdepodobne on nebol ten pravý, lebo som od neho chcela veľmi veľa, napríklad objatie alebo aby si ma všímal a asi to bolo veľa. Tak sme sa rozišli pred Vianocami,“ povedala o poslednom partnerovi.

Ako sa hovorí, žena s rozchodom mení aj svoje vlasy, pričom Luna taktiež podstúpila výraznú premenu. Dredom, ktoré ju zdobili dlhšie obdobie, dala zbohom a prirodzene krátke vlasy si nechala predĺžiť. Len pred okamihom pritom pridala na sociálnu sieť prvú fotografiu, na ktorej je z nej celkom iná žena. Okrem vlasov však prešli úpravou aj jej pery, pričom si ich nechala vytvarovať podobne, ako ďalšia farmárka Stanka Klčová. Tá sa dokonca stretla tvárou v tvár s Miroslavom Pajtášom, s ktorým tvorila na statku pár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/nikolabalekova