Babyboom na Slovensku rozhodne neutícha a po Nele Pociskovej, raperovi Kalim či Natálii Hatalovej sa zo svojho bábätka teší už aj krásna tanečnica Katarína Jakeš. 33-ročná blondínka, známa predovšetkým z markizáckej šou Let’s Dance, porodila svoju prvorodenú dcérku iba pred pár hodinami.

Katarína Jakeš, ktorá sa do povedomia slovenských divákov dostala ako tanečná partnerka celebrít v šou Let’s Dance, je mamičkou! Spolu s manželom Borisom očakávala príchod svojho prvého potomka začiatkom mája, no dievčatko sa vypýtalo na svet o pár dní skôr. “Všetko prebehlo bez problémov, malá je zdravá a krásna. Rodičia vybrali meno Izabelka,” prezradil pre FAKT24 známy prominentnej dvojice.

Krásna tanečnica a podnikateľka ešte na Veľkonočný pondelok zdieľala na sociálnej sieti status a dnes sa už teší z rozkošného bábätka. “Ja tento rok nemám nijakú polievačkovskú fotku, pretože mám kľudový režim, a tak ma to elegantne obišlo. Ale konečne prišlo počasie na to, aby som si dala tieto super tričkošaty (nositeľné aj ako tričko) z našej Kattivy – síce ich už moc nevynosím, ale tie z vás ktoré idú byť tehotné do jari a leta, vrelo odporúčam pre ich strih a materiál… S tehotenskou módou je to totiž katastrofa, to musíte uznať ženy,” napísala. Čerstvým rodičom srdečne gratulujeme.

Zdroj: Fakt24 | Foto: Instagram/Katka.Jakes