take me out podvod

Televízia JOJ len pred pár hodinami odvysielala pilotnú časť zoznamky Take me out, kde sa o priazeň mužov uchádza 30 mladých žien. Pri hľadaní lásky by mal byť každý učastník nezadaný, no zdá sa, že toto pravidlo neplatí.

Zábavná zoznamka Take me out po odvysielaní prvej časti nezožala u divákov veľký úspech a mnohí ju označili za primitívnu a povrchnú. Na adresu dievčat sa diváci rovnako nevyjadrovali v superlatívoch a nepáčil sa im najmä umelý výzor, množstvo plastických operácií a prehnané líčenie.

Mohlo by vás zaujať: Humus, odpad, trapas: TOTO sú drsné reakcie Slovákov na jojkársku šou Take Me Out!

Otázne je ale aj to, o akú zoznamku vlastne ide. Potom, ako si adept na vzťah vyberie svoju vyvolenú, má dievčinu pozvať na rande. Je teda logické, že by malo ísť o slobodné a nezadané ženy. To však neplatí! Jedna z účastníčok, ktorú si pamätáte zo šou Nákupné maniačky či ako vyzliekaciu moderátorkou S*xi športu, Simona Butinová má byť totiž už zasnúbená. Na sociálnej sieti sa na fotkách pravidelne objavuje so svojím priateľom, s ktorým si vymieňajú nežnosti. Poslednú spoločnú fotku pridala aj pred pár dňami, a tak je na mieste sa opýtať, či celá zoznamka nie je len jedna veľká šou určená na zábavu diváka? Len ťažko sa dá totiž uveriť tomu, že po skončení krátkej šou v televízii sa dievčatá vyberú na naozajstné rande, ak ich už doma čaká priateľ.

Simona má byť zasnúbená so svojím priateľom

Zdroj | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk