Dnes uvidia diváci Farmy na Markíze dve hlasovania. V jednom farmári rozhodnú, kto pôjde do finále. O mene prvého finalistu sme vás informovali TU. Ex-farmári však rozhodli aj o tom, kto v hre definitívne končí!

[sociallocker]Prvého finalistu určili bývalí farmári svojimi hlasmi. Spomedzi zostávajúcej trojice mali určiť, kto pre Farmu urobil najmenej a vybrať súťažiaceho, ktorý nepôjde ďalej. Toho tak pripravili o možnosť bojovať o finálové miesto. Hlasovalo sedem bývalých súťažiacich. Žiadny z farmárov nechcel, aby statok opustil Tomáš Mrva. Miriam Pribanič “Bubicu” ďalej nechceli vidieť traja farmári a to Betka Janíčková, Lenka Hrčková a Ján Juhaščík. Najviac farmárov však rozhodlo, že v hre o 50 000 eur končí Miki Ferleťák.

Miki prišiel o možnosť ísť do finále

V jeho neprospech hlasovali Jana Hrmová, Šárka Rácová, Ľubo Filkor a Roman. Celý dnešný diel si môžete pozrieť na VOYO TU. Na Markíze vás čakajú ešte dve časti Farmy pred samotným veľkým finále, z toho jedna bude odvysielaná dnes a ďalšia vo štvrtok. Vo štvrtkovom dueli padne dôležité rozhodnutie, kto bude druhým finalistom. O toto miesto zabojujú Miriam s Tomášom. V piatok sa nakoniec vo finále stretnú dvaja najlepší farmári a o všetkom sa rozhodne v live vysielaní. Bude to opäť napínavý duel Lucie a Miriam, alebo si fitneska zmeria sily so statným Tomášom?

Zdroj: farma-tv.sk | Foto: Facebook / Farma[/sociallocker]