A je to vonku! Po dlhých mesiacoch, kedy o sebe nedala jedna z najkrajších dvojíc svetového šoubiznisu na verejnosť žiadnu novinku, sa prevalila tá najsladšia informácia. Krásna herečka Blake Lively je tehotná!

Potom, ako sa obľúbený herec Ryan Reynolds a jeho krásna polovička Blake Lively objavili na červenom koberci v New Yorku, fanúšikovia hviezdneho páru ostali vo vytržení. Na americkej premiére nového filmu „Pokemon Detective Pikachu“ na Times Square sa totiž partnerka hlavného hrdinu snímky ukázala v žltých priliehavých šatách a rysujúcim sa tehotenským bruškom.

Dvojica, ktorá sa spoznala v roku 2010 pri nakrúcaní filmu Green Lantern, momentálne čaká svoje tretie dieťatko, avšak zatiaľ nevedno, či k dcérkam James (4) a Inez (2) pribudne chlapček alebo dievčatko. Ryan Reynolds, známy predovšetkým ako Marvel hrdina Deadpool, tvorí s vždy usmiatou Blake (Sesterstvo putovných nohavíc, Navždy mladá) pár takmer deväť rokov, pričom patria k najharmonickejším a najzamilovanejším párom Hollywoodu.

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Foto: Instagram/vancityreynolds, blakelively, Getty Images