Fanúšikovia sú z toho v šoku, mysleli si, že obľúbená dvojica spolu zostane už navždy. Párik otvorene porozprával o dôvodoch rozchodu.

Najznámejšia dvojica slovenského internetu skončila svoj vzťah po viac ako troch rokoch. Youtuber Gogo (Daniel Štrauch) a jeho priateľka Lucia oznámili svojím fanúšikom, že ostávajú už iba priateľmi. “Poslednú dobu bol náš vzťah iný, ako sme si predstavovali, boli sme menej šťastní a riešili sme veci, ktoré nám brali energiu a náladu. Zažili sme spolu najkrajšie 3 roky, prešli sme si dobrým aj zlým obdobím a máme na to pekné spomienky,” hovorí Lucia. “Obdobie s Luckou bolo najkrajšie obdobie môjho života,” súhlasí GoGo, ktorý rozchod verejne priznal vo svojom vlogu.

O rozchode GoGo prehovoril po trinástej minúte

Obaja si vraj uvedomili, že sú vo veľa veciach rozdielni, trápili sa tým a boli z toho nešťastní. “Keďže sa máme veľmi radi, nechceli sme, aby nejaká hádka zašla až priďaleko, všetko to pekné by rýchlo skončilo a nemali by sme záujem sa už ani vidieť. Rozhodli sme sa ostať iba kamarátmi, no nechceme aby ste sa tým nejak trápili a boli smutní, na akciách nás uvidíte oboch, naďalej sa budeme stretávať a každý z nás sa bude rozvíjať svojim smerom,” snažia sa upokojiť svojich fanúšikov. Takto sú vraj oveľa šťastnejší.

Také množstvo smutných  komentárov reagujúcich na rozchod mladej dvojice by nečakal nikto. Fanúšikovia dúfali, že ide iba o prvý apríl, teraz im už zrejme dochádza, že je to naozaj pravda. Stovky tisíc mladých ľudí sa tak musí vyrovnať s tým, že v ďalších videách budú Lucia a GoGo už iba dobrými priateľmi.

My a Lilkin nadšený výraz (plz kill me) ??? photo by ?? @ninjamagnifique

Príspevok, ktorý zdieľa LUCY•PUG (@lucylucpug),

Video: YouTube | Foto: Instagram, Facebook