Nová generácia slovenských hercov je skutočne rozmanitá, pričom k fešákom v stredných rokoch sa pomaly, ale isto pridáva aj čerstvá krv. Po Marekovi Fašiangovi, Patrikovi Vyskočilovi, Dáriusovi Kočim či Braňovi Deákovi sa do povedomia verejnosti prebojoval aj ďalší krásavec, ktorého môžete poznať nielen z televíznych obrazoviek, ale aj z divadla!

Richard Autner, člen umeleckého súboru Slovenského národného divadla, sa na televíznych obrazovkách predviedol v seriáli Pravá tvár, kde si zahral negatívnu postavu, ktorá mala telesný hendikep. Vo vianočnej rozprávke “Vianočné želanie” sa stal z urasteného fešáka slepý kováč Martin, no diváci ho taktiež mohli zaregistrovať v markizáckom projekte Oteckovia.

Aj keď herec, ktorý 3. apríla oslávi 27 rokov, o svojom súkromí zaryto mlčí, v kuloároch sa dlhšie obdobie šepkalo, že mal tvoriť pár s hereckou kolegyňou Dominikou Kavaschovou. Okrem toho, že stvárnil už množstvo postáv, sa Richard venuje i hudbe či fotografovaniu.

Pre slovenských divákov je sympaťák z Bratislavy známy najmä so strniskom či jemnou bradou, pričom v týchto dňoch absolútne zmenil imidž. Zo sociálnej siete si vymazal všetky snímky, oholil si tvár a zo zarasteného fešáka sa stal absolútne iný muž. Spoznali by ste ho aj s novým lookom?

Richard Autner ako ho poznáme

Richard Autner dnes

Foto: Instagram/donda_kawa, RichardAutner, dara.foto