Patrí k slovenskej hereckej špičke a zároveň k najpríťažlivejším mužom domáceho šoubiznisu. Čoskoro sa objaví aj ako nová postava v seriáli Mama na prenájom, no keďže pribral, diváci ho uvidia s 20-timi kilami navyše!

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že do obľúbeného seriálu Mama na prenájom pribudnú tri nové postavy. Peter Brajerčík, Marta Sládečková a Richard Autner. Všetci spomínaní herci v pondelok ráno zavítali do Telerána, kde čo-to porozprávali o svojich rolách, ale aj súkromí.

Richard, ktorý bude stvárňovať Luciinho expartnera, na seba nabonzoval, že za posledné mesiace poriadne pribral. ,,Musím sa priznať, že ako skončilo Let’s Dance, ja som si dal taký letový režim. Ja som, prosím, verte-neverte, od Let’s Dance pribral 20 kíl,” vychŕlil zo seba v živom vysielaní minuloročný súťažiaci tanečnej šou, načo ostali moderátori Kvetka Horváthová a Roman Juraško v šoku.

pribral

Ako Rišo uviedol, počas účinkovania v Let’s Dance mal cez 87 kíl, pričom naposledy mu ručička na váhe ukazovala 106 kilogramov. ,,A to si chcel alebo to sa tak stalo jednoducho?” opýtal sa prekvapený Juraško.

,,Tak vám poviem, nechcel som to úplne, ale vzhľadom k tomu, že som cítil, že Oskar v Mame na prenájom by mal byť trošku pri sebe, tak som si povedal, že to…,” reagoval so smiechom Autner, ktorý vraj už pracuje na svojom chudnutí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj: TV Markíza/Teleráno