Adam Ďurica, jeden z najúspešnejších slovenských spevákov, sa na nedostatok fanúšikov či koncertovania rozhodne sťažovať nemôže, pričom na jednom z nich došlo k nečakanej udalosti. Bývalý superstarista sa totiž stal svedkom zásnub priamo na pódiu, kde jeden z jeho priaznivcov požiadal svoju lásku o ruku!

Mnohé ženy si predstavujú nielen svadbu, ale aj zásnuby ako výnimočnú udalosť, na ktorú budú spomínať po zvyšok života. O jedinečnú žiadosť o ruku sa pritom nedávno postaral aj mladý Alex, ktorý mal na koncerte Adama Ďuricu záujem zaspievať si jeho hit Neľutujem, pričom na pódium priviedol i svoju partnerku Bianku. Počas úsmevného prednesu sa díval práve na dojatú plavovlásku, keď si odrazu kľakol a požiadal ju o ruku.

Zaskočená mladá žena na seba nenechala dlho čakať a priateľovi odpovedala „áno“, čomu sa úprimne potešil nielen budúci ženích, ale aj samotný spevák. „Mám rád, keď sa niekto odváži a chce si s nami zaspievať na pódiu (chce to veľkú odvahu). Ale tento borec všetkých prekonal! Alex, si king. Tebe a Bianke prajeme veľa lásky,“ odkázal Adam snúbencom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TikTok | Foto: FB/Adam Ďurica