Slovenská herečka Zuzana Haasová si v osobnom živote prešla poriadne búrlivými obdobiami, ktoré ju fyzicky i psychicky dostali na dno. Zdá sa však, že nehádže flintu do žita, keďže pred pár dňami sa po tretíkrát vydala!

Slovenská herečka má za sebou dve manželstvá, pričom druhý rozvod so zdravotníkom Martinom Kostkom bol naozaj bolestivý. Verejne sa prevalila jeho nevera a následne došlo k hádkam kvôli majetkovému vysporiadaniu. Počas ich spoločného vzťahu sa Haasovej narodila druhá dcérka Karolína, pričom po pár hodinách zomrela a následne sa musela rozlúčiť aj so synčekom Šimonom, ktorého porodila v ôsmom mesiaci tehotenstva.

Známa blondínka sa však snaží aj napriek jazvám na duši žiť ďalej a byť šťastná. Potvrdzuje to aj krásna správa o jej svadbe s huslistom Viliamom Schowanetzom, s ktorým sa pozná 26 rokov. ,,…je to sranda, ako s vami život žije… vek nehrá rolu ani názor druhých… máte ho/ju pod nosom… zažili ste niečo podobné?“ spýtala sa nadšená nevesta svojich fanúšikov.

Novomanželia sa dokonca rozhodli, že nebudú nosiť obrúčky zo striebra či zlata. Vyrobil ich totiž samotný ženích, pričom použil drevo z klavíra. ,,Objavené!!! Vyrobené mojim huslistom a jedol pritom čokoládu… viď dôkazový materiál,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila jedinečné symboly ich vzájomnej lásky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/zuzana.haasova  |  Foto: IG/zuzana.haasova, viliam_sch, TV Markíza