Známy multiotecko Boris Kollár má doposiaľ 12 detí s 10 ženami. Predseda parlamentu sa na verejnosti už celé roky prezentuje ako starostlivý otec, ktorý svoje ratolesti bráva na dovolenky a oslavuje s nimi sviatky. Jedna z mamičiek však prišla so šokujúcou spoveďou.

Predseda parlamentu si napriek početnej rodine udržiava povesť starostlivého otca, ktorý dopraje svojim deťom, no aj ich mamám. Posledný prírastok pritom privítal počas leta, keď mu malého Aarona porodila Barbora Richterová (34), ktorá sa tak spolu s Andreou Heringhovou stala dvojnásobnou „Kollárovou mamičkou“.

Popri synčekovi sa pritom stará aj o 11-ročného Artura. Nedávno sa však prevalilo, že politik má už dlhšiu dobu tráviť voľný čas s 28-ročnou Laurou, bývalou účastníčkou speváckej šou X Factor. Nevedno, či práve toto stojí za konfliktom, no Barbora zverejnila na sociálnej sieti šokujúce slová.

Náš tatino sa pred pár mesiacmi rozhodol, že už nechce byť súčasťou nášho života. Aaronko bude mať o chvíľu 5 mesiacov a tatina má zatiaľ iba na papieri, nenašiel si čas na osobné stretnutie, ale, našťastie, jemu je to jedno, najťažšie to znáša Arturko, je smutný, bol zvyknutý na čas s otcom,“ píše. Richterová dodáva, že nepríjemnú situáciu budú musieť nejako zvládnuť: „Veľa z vás už máte deti a asi nikto si nevie predstaviť, že by ich nevidel, nechcel vidieť,“ dodáva. Nový Čas Kollára s informáciou oslovil, no politik do uzávierky nereagoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Barbora Richterova, cas.sk │ Foto: YT/SME, TASRTV, Televízia Markíza