Do slovenského šoubiznisu už onedlho priletí ďalší bocian! Z radostnej noviny sa teší známa slovenská speváčka a herečka, ktorá si získala sympatie celého Slovenska najmä vďaka šou Tvoja tvár znie povedome. Aj keď sa špekulovalo, že so svojim priateľom sa rozišla, opak je pravdou a budúci rok by mali na svet privítať svojho prvého potomka.

Maminou sa stane sympatická ryšavka Barbora Švidraňová. Ako prezradila pre topky.sk, momentálne sa nachádza v pätnástom týždni tehotenstva a so svojim priateľom Francescom sa na príchod bábätka veľmi tešia. Aj keď vzťah udržujú na diaľku, pravidelne sa stretávajú. Priznáva, že potomka ešte neplánovali, no tešia sa o to viac. Pre Topky herečeka uviedla: „Máme naozaj krásny vzťah a dôležité je to, aby to vytrvalo a najmä, aby bolo bábätko zdravé.“ Barbora (29) nad výberom nemocnice ešte nerozmýšľa, no jej prvé dieťatko, ktoré by malo prísť na svet v máji, sa narodí na Slovensku, konkrétne v Bratislave.

A čo svadba? Veľa párov sa chce zosobášiť ešte pred príchodom bábätka. Barbora má na to však jasný názor – so svadbou sa neponáhľa, najdôležitejšie pre nich je, aby bolo bábätko zdravé. Barbore a Francescovi srdečne gratulujeme!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram