Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek prišla o svoj instagramový profil potom, čo jej ho sociálna sieť bez predošlého varovania zrušila. Tatiana Žideková tak momentálne komunikuje s fanúšikmi prostredníctvom celkom iného účtu, pričom sama netuší, čo sa stalo!

Tatiana Žideková sa denne prihovára svojim fanúšikom na sociálnej sieti Instagram, kde ženy inšpiruje nielen v zdravom životnom štýle, cvičení či móde, ale aj v materstve. Súčasťou jej 200-tisícového účtu je okrem zdravia a rôznych fashion vychytávok aj jej rodina, konkrétne partner Michal a dcérka Vaneska.

Pred pár hodinami však došlo k zmene a profil blondínky, kde denne pribúdali desiatky nových príspevkov, zo sociálnej siete záhadne zmizol. Ako priznala samotná Tatiana, netuší, čo mohlo administrátorov Instagramu prinútiť k predmetnému úkonu, pričom ľúto jej je predovšetkým straty fotografii, ktoré tu mala uložené ako spomienky.

V týchto chvíľach využíva profil svojho partnera Michala, kde sa zamýšľa, že niektorí z jej sledovateľov zrejme nahlásili údajne nevhodný obsah, ktorý následne Instagram vyhodnotil ako škodlivý. Ako sa Tatiana predpokladá, v tomto prípade mohlo ísť o videá či fotografie rozkošnej dcérky, ktorá občas behá bez oblečenia, avšak samotná influencerka jej telo prekrýva rôznymi emotikonmi.

Ako upozornila, opakovane kontaktovala technickú podporu stránky, pričom verí v návrat svojho účtu. S podobným problémom sa stretla aj speváčka Sima, ktorej profil na Instagrame síce nezmizol, no udelili jej tzv. “shadowban”, v dôsledku ktorého majú od mája jej príspevky päťkrát nižší dosah ako obvykle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/MichalMravec