Mladé, len 15-ročné dievča sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodlo najesť doma v kuchyni, keď sa to stalo. Dievča zomrelo záhadnou smrťou a jej otec sa s tragédiou dodnes nezmieril, pričom sa snaží zistiť, čo ho pripravilo o život dcéry.

Len 15-ročná Abby Reese Beaumont z anglického Walesu sa začiatkom apríla rozhodla najesť ako obvykle v kuchyni. Odrazu sa však začala dusiť, rýchlo skolabovala a napokon zomrela. Jej 51-ročný otec Darren, ako aj mama Alison a mladšia sestra Jessica (13), boli v tom čase s dievčaťom, no jej smrť si nedokážu dodnes vysvetliť.

Po pitve, ktorá bola po smrti Abby nariadená, sa rodina tento týždeň konečne dozvedela výsledky. Podľa patológov sa Abby jednoducho zadrhla jedlom, keď sa jej kúsok dostal do dýchacieho ústrojenstva. Otec je z tragédie zdrvený a náhla smrť úplne zdravej dcéry ho celkom ničí.

Chceme vedieť presnú príčinu smrti, na ktorú čakáme už tak dlho. Abby mala perfektné zdravie. Keď zomrela, bolo to ako stratiť priateľa. Taký vzťah sme spolu mali. Milovala jazyky a hovorila plynule francúzsky aj welšsky. Darilo sa jej v škole a ešte len začínala rozprávať o svojich plánoch do budúcnosti,” dodáva zronene pre Metro. Vyšetrovanie v severnom Walese, ktoré bolo otvorené, sa tak ukončí až na budúci rok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Twitter, Pexels