Známy fitnessák Martin Šmahel sa stal pred pár týždňami dvojnásobným otcom. Radosť však trvala len krátko, keďže bábätko sa vypýtalo na svet predčasne a pri preprave dievčatka došlo k autonehode sanitky. Fanúšikom sa však nepáči konanie muža, ktorý sa má podľa nich v týchto chvíľach predovšetkým strachovať o dcéru.

Druhá dcérka exfarmára sa narodila predčasne, pričom vážila iba chabých 833 gramov. Už tak vážny stav sa ešte zhoršil, keď sanitka, ktorá bábätko prevážala, havarovala. Emku museli oživovať a následne podstúpila aj operáciu. Momentálne sa stále nachádza na JIS-ke, no mala by byť mimo ohrozenia života.

Martin však pred pár dňami zverejnil niekoľko fotografií a videí z dovolenky v horách. Mnohí fanúšikovia sa tak nestačili čudovať, že ustarostený otec odcestoval, keď jeho dcérka bojovala o život. Šmahel sa rozhodol vysvetliť, čo predchádzalo jeho dovolenke. ,,Tento výlet v kruhu rodiny bol narodeninový darček pre moju maminu od jej synov, ale aj tak sme dlho zvažovali, či mám ísť alebo nie. Verte mi, že to nebolo ľahké rozhodovanie. Emka však bola po operácií a jediné, čo potrebuje 800-gramové predčasniatko po zákroku je kľud, pokoj, nerušený spánok a starostlivosť lekárov,“ obhájil svoje konanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinsmahel  |  Foto: Instagram/martinsmahel, Pixabay