Len 4-ročné dievčatko sa vybralo s mamou do obchodu vyskúšať si topánočky do škôlky. Nevinný nákup sa ale čoskoro zmenil na nočnú moru a malá Sienna skončila v nemocnici, kde doslova bojovala o život. Jej mama teraz varuje ostatných rodičov. Nedávno šokoval aj prípad 3-mesačného dievčatka, ktoré zabil módny doplnok

Mamička zo South Walesu (Anglicko) sa so svojou 4-ročnou dcérkou Siennou Rasul vybrala do obchodu s obuvou vybrať dcérke topánočky do školy. Keďže bolo teplo, dievčatko malo na nohách len sandálky bez ponožiek. Vyskúšalo si tak na bosé nohy topánky a napokon sa s mamou pobrali domov.

O pár hodín sa však príjemný deň podľa informácii denníka TheSun zmenil na nočnú moru. Sienna náhle ochorela a musela byť okamžite hospitalizovaná kvôli vysokým horúčkam a otrave krvi. Doktori jej okamžite nasadili antibiotiká a infekciu jej dostávali z nohy päť dní, ktoré musela stráviť na lôžku.

Jej 26-ročná mama, ktoré má okrem nej ďalšie dve deti, prežívala obrovskú hrôzu: „Bola som v šoku, keď som zistila, že za to môže skúšanie topánok. Bola som znepokojená. Normálne by mala na sebe ponožky, ale bolo leto a chodila v sandáloch. V nemocnici sa triasla a mala zimnicu, bolo ťažké vidieť ju v takomto stave,“ opisuje zážitok vydesená mamička, ktorá chce takto varovať ostatných rodičov.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/Reis World, The Dodo, Twitter