Mnohí rodičia sa obávajú, akého partnera im prídu predstaviť ich deti. Bude slušný, inteligentný, pracovitý? Presne takto začínajú prvé z mnohých otázok, ktoré majú na nový objav svojho dieťaťa. Tentokrát sa však situácia otočila a prekvapenie si na dve dospelé dcéry prichystala duchom stále mladá mamička.

Američanka Pam Shasteen oslávila 60 rokov a stále sa cítila plná života. Po jej boku však chýbal muž, ktorý by jej bol oporou. Rozhodla sa preto prihlásiť na internetovú zoznamku, pričom ju o pár dní kontaktoval atraktívny muž. Začali si spolu písať a čoraz viac hovorili o ich stretnutí zoči-voči.

To sa napokon uskutočnilo už o týždeň neskôr, no Jonathan sa napokon svojej novej láske priznal, že má iba 19 rokov! Zrelú ženu, ktorá má dve dospelé dcéry a dokonca vnučku to šokovalo, no vzdať sa ho aj tak nemienila. Dvojica musí čeliť pohoršeným pohľadom na verejnosti, keď sa držia za ruky či bozkávajú.

Najväčšou prekážkou sú však Pamine deti, ktoré sa so zajačikom ich mamy nedokážu zmieriť. Snažia sa ju však neodsudzovať a mladíka bližšie spoznať. Sklamanie prišlo aj zo strany jej najlepšieho kamaráta, ktorý zamilovanej žene bez okolkov oznámil, že Jonathan môže byť jej vnukom a mala by si nájsť terapeuta. Namiesto toho sa dvojica zasnúbila a tvorí pár už dva roky. Obaja sú totiž presvedčení, že našli svoju spriaznenú dušu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: FB/Keong Sim, Pixabay, Twitter