Adela Vinczeová (37) má za sebou poriadne rušný rok a okrem zmeny priezviska absolvovala aj iné aktivity, na ktoré by sa možno v minulosti neodhodlala. Jej svokor tentokrát prezradil prvýkrát a narovinu, aká je podľa neho Adela v skutočnosti.  

Adela má za sebou náročné obdobie zmien, kedy sa odhodlala ku svadbe s o 10 rokov mladším moderátorom Viktorom Vinczem (27), dala zbohom viacerým televíznym projektom a s manželom sa pustila do amatérskeho herectva pod režisérskou taktovkou svokra Viktora Vinczeho staršieho. Nedávno dokonca šokovala v kresťanskej televízii výzorom, aký sa u nej len tak nevidí.

Adela s Viktorom totiž vyrazili na celoslovenské miniturné s komediálnym predstavením Odchody vlakov. Kým Viktor je prirodzený šoumen a s exhibicionizmom nikdy nemal problém, pre moderátorku nebola táto úloha až tak jednoduchá. Na ich povahy si posvietil aj samotný režisér a Adelin svokor, ktorý prezradil i to, čo možno mnoho divákov netuší: “On je od prírody preexponovaný šašo, no tu sa musel upokojiť. Veľmi chce zabávať ľudí a táto hra je o tom, no z veľkej časti ide o klasické herectvo. Takže muselo nastať skrotenie divokého mustanga a nebolo to vôbec jednoduché,” bonzol na vlastného syna pre Plusku.

No ešte o čosi viac prekvapila jeho analýza moderátorky, ktorá navonok pôsobí vždy distingvovane a svoje emócie dokáže často skrývať za sebavedomým výrazom: “Navonok pôsobí veľmi sebavedomo, no vo svojom vnútri je neistá. Nebolo s ňou však veľa práce. Ona je naozaj multifunkčná, iba som jej prízvukoval, aby bola stále sama sebou. Paradoxne, najväčší problém mala, keď musela hrať pribrzdenú blondínku,” prezrádza na svoju nevestu, ktorá podľa jeho slov nie je v skutočnosti až tak “nad vecou”, ako sa na prvý pohľad často zdá.

Adela je v skutočnosti neistá
Viktor so svojím otcom a režisérom

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook