Známa americká herečka Jennifer Aniston nemala s matkou už od detstva ideálny vzťah. Matka a dcéra sa po celý život takmer nevídali, Jennifer sa jej vyhýbala ako sa len dalo. Rachel z Priateľov dokonca nedokázala matke odpustiť ani na smrteľnej posteli! Čo za tým bolo, že sa sympatická herečka zachovala takto? 

[sociallocker]Nancy Dow, matka populárnej herečky, mala s dcérou veľmi komplikovaný vzťah. Ak by ste si mysleli, že to mohlo byť spôsobené slávou Jennifer, ste na omyle. Jej matka totiž bola tiež herečkou, no hlavne modelkou. A tu nastal problém. Jennifer cítila od útleho detstva ako ju matka ponižuje a podceňuje. „Ona bola krásna modelka a ja som nikdy nebola dosť dobrá. Stále ma kritizovala. Navyše ma nenávidela za nezmyselné malichernosti“,  povedala v rozhovore pre Hollywood Reporter.

Aj keď sa svoj vzťah snažili zachrániť, asi poslednou bodkou bolo vydanie knihy pamäti, v ktorej Anistonovej matka dopodrobna opisuje ich problémové rodinné puto. Jennifer sa s matkou prestala úplne stýkať, neposlala jej ani pozvanie na svoju druhú svadbu. Keď Nancy ochorela a skončila v nemocnici, vyzeralo to sľubne, že sa konečne po rokoch udobria. Aj keď Aniston bola v posledných dňoch matkinho života pri nej, nikdy jej neodpustila! Pohrebu 79-ročnej matky sa síce zúčastnila, no urnu odmietla prevziať. „Nechcem ju!“, vyjadrila sa podľa zdroja In Touch Weekly. Prekvapivé je, že Jennifer si veľmi obľúbila matku svojho exmanžela Brada Pitta, Janne Pitt.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]