Jennifer Lopez prišla s hymnou pre všetky ženy: „Nie som tvoja mama!“

Dátum:

Jennifer Lopez, známa aj ako JLo, je matkou dvoch detí. S jej najnovším videoklipom k pesničke Ain’t Your Mama (Nie som tvoja mama) však určite postaví do pozoru nejednu feministku a bojovníčku za práva žien.

Ain’t Your Mama je na hudobnej scéne len krátko, ale okamžite sa uchytila a hovorí sa o nej ako o hymne pre všetky ženy. Jennifer Lopez prišla so skvelým stvárnením a nemôžeme sa na ňu vynadívať! Na to, že americká kráska má 46, rozhodne nevyzerá! Vo videoklipe si zahrala niekoľko ženských postáv, od domácej gazdinky, cez robotníčku až po sekretárku.  Vo všetkých prípadoch sa búri proti mužom a dáva im jasne najavo, že ona nie je ich mama! Nebude viac variť, ani prať! Na záver vyzve všetky ostatné ženy, aby vstali a zakričali: „Nie som tvoja mama!“

Nový hit pre Jlo napísala jej kolegyňa, speváčka Meghan Trainor a zdá sa, že úspech bude mať zaručený. Vo videoklipe sa dokonca blysli aj čižmy z kolekcie od Rihanny, ktoré si sama navrhla v spolupráci s Manolo Blahnik. Riri jeden pár v hodnote 4 000 dolárov Jennifer venovala s tým, že si je istá, že v nich bude chodiť lepšie, než ona sama. To, či mala pravdu môžete posúdiť sami.

Zdroj: zenskyweb.sk, Youtube | Foto: reprofoto Youtube, Instagram 

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...