Známy komik má toho posledné mesiace asi dosť. Manžel jeho ex-priateľky ho viní z jej smrti. Dokonca už naňho podal žalobu. Teraz sa vynorili aj oplzlé sms-ky, ktoré jej poslal len týždeň potom, čo jej zistili tri pohlavné choroby.

[sociallocker]Cathriona White sa predávkovala tabletkami pred rokom. Pár dní pred samovraždou sa rozišla so slávnym hercom. Práve Jima viní jej manžel zo smrti. Ten s ňou už dlhšie nežil a boli definitívne rozídení. Manžel tvrdí, že tabletky, s ktorými sa jeho žena predávkovala, patrili práve hercovi, ktorý jej ich dal napriek tomu, že sa už viackrát pokúsila o samovraždu.

https://www.instagram.com/p/8O-th6zb_y/?tagged=cathrionawhite

To však nie je všetko. Cathriona trpela depresiami údajne preto, že ju Jim nakazil pohlavnými chorobami a navyše sa s ňou neskôr rozišiel. Kvôli tomu si myslela, že už ju nikto nikdy nebude chcieť. Jim obvinenia zásadne odmieta, na povrch však vyplával obsah správ, ktoré ukazujú, ako sa ku svojej priateľke správal. Tá mu písala sms, kde spomínala na zosnulých rodičov. Po pár láskavých slovách však od Jima prišli sms o jeho pohlavnom orgáne, ako aj otázka, či použila tabletku po nechránenom styku. Jim by rozhodne aj v prípade, že nie je zodpovedný za smrť Cathriony, mal prehodnotiť jeho správanie ku ženám.

Zdroj: globalnews.ca | Foto: Instagram[/sociallocker]