Český herec Jiří Krampol pred pár dňami náhle prišiel o manželku Hanku, ktorá mu zomrela priamo v náručí. Strata milovanej ženy je pre neho zdrvujúca, pričom sa rozhodol, že pohreb jednoducho nebude. Dospel totiž k inému spôsobu, ako sa rozlúčiť so zosnulou manželkou.

Hanka Krampolová zomrela 3. augusta po tom, čo náhle skolabovala. Herec pôvodne predpokladal, že jej praskol vred na pažeráku, ktorý sa jej mal stať osudným. Výsledky pitvy však odhalili, že jej kompletne zlyhali orgány, nakoľko 59-ročná žena dlhšie obdobie bojovala so závislosťou od alkoholu, liekov a nikotínu.

Rodina, priatelia i kolegovia s napätím očakávajú, kedy sa bude konať pohreb, no herec má úplne iné plány. Jiří sa totiž rozhodol, že sa chce s manželkou rozlúčiť sám v prítomností pár najbližších ľudí bez mediálnej pozornosti. Dokonca by sa nemal konať ani obrad, pričom dátum nevšednej rozlúčky nie je stanovený.

K rozhodnutiu Krampola sa vyjadril aj jeho manažér Miloš Schmiedberger. ,,Pohreb na 99 % nebude, Jiří si to neželá. Bytostne to neznáša. Vždy, keď išiel na pohreb niekoho verejne známeho, riešilo sa v médiách úplne niečo iné ako uctievanie pamiatky zosnulého. Nechce z toho robiť divadlo,“ vysvetlil pre super.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: FB/TOPSTAR, TVoje pauza