Herec a producent Jiří Pomeje (53) v posledných rokoch bojoval so zákernou chorobou prostredníctvom chemoterapie a následne podstúpil aj alternatívnu liečbu. Nakoniec sa však musel podrobiť radikálnej operácii, ktorá ho obrala o jeho hlasivky. Dnes chce začať odznova, no pohľad na neho je priam skľučujúci.

Po tom, ako u bývalého manžela zosnulej speváčky Ivety Bartošovej (†48) prepukla rakovina, rozhodol sa bojovať so všetkou silou, ktorá mu ešte ostala. Dokonca držal hladovku dlhých 42 dní, no práve tá mu uškodila, keďže mal oslabenú imunitu a dostal zápal pľúc. Napokon museli zasiahnuť lekári a Pomeje absolvoval päťhodinovú operáciu, pri ktorej mu doktori museli vyoperovať celý hrtan.

Jiřího manželka Andrea stála po jeho boku v tom najhoršom období, pričom dúfala, že ho táto zákerná choroba donúti uvedomiť si, aké by mali byť jeho priority. To sa však nestalo a nakoniec ho opustila. Pravdepodobne aj to má za následok radikálny krok českého herca. ,,Oholil som si vlasy, pretože všetko zlé sa mi stalo, keď som mal vlasy. Chcem minulosť hodiť za hlavu. Andreu, chorobu, všetko,” uviedol pre expres.cz.

Predtým

Jiří po hladovke schudol 25 kilogramov

Teraz

Zdroj: expres.cz  |  Foto: Facebook, Youtube