Na JOJke sa v stredu večer objavila avizovaná zábavná relácia Môj muž to dokáže. Pozvanie prijali Jaro Slávik, Marta Jandová aj Ondrej Kandráč so svojimi polovičkami. Reakcie divákov v komentároch sú však zatiaľ veľmi rozpačité.

Zábavná šou Môj muž to dokáže, ktorú odvysielala JOJka v stredu večer, je v Európe známa ako My Man Can. Českí susedia vysielajú formát na Prima TV už niekoľko mesiacov, pričom moderátorskú dvojicu tvoria Adéla Gondíková a Ondřej Urban.

Pozvanie prijímajú známe manželské dvojice českého a slovenského šoubiznisu, kým muži musia plniť rôzne úlohy. Medzi tie okrem iného patrí i rýchle krájanie cibule či naskladanie 30 kusov oblečenia do kufra v časovom limite. Ich manželky za stolom stávkujú, či to ich miláčik zvládne alebo nie.

Po tom, čo sa na obraze predstavili Marta Jandová, Jaro Slávik alebo Ondrej Kandráč so svojimi polovičkami, začali na sociálnej sieti pribúdať aj komentáre divákov. Zdá sa, že šou ich zatiaľ veľmi nenadchla: “Totálna nuda, tento program dlho nevydrží,” predpovedá Lucia. “Akože neviem, či som niečo nudnejšie videl… a tie úlohy úplne o ničom, čo mali plniť,” myslí si Jozef. Divákov však nadchla premena mladej Viktórie v Extrémnych premenách, ktorá aj po šou vyzerá skvele.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Televízia JOJ/Môj muž to dokáže│ Foto: FB/Televízia JOJ