Len nedávno oznámila televízia JOJ návrat svojho seriálového esa, Paneláku, na obrazovky televízie. Panelák sa tak opäť začne vysielať v súvislosti s tohtoročnými oslavami 15. výročia od vzniku televízie. Najnovšie nás zas prekvapila vyhlásením, v ktorom uviedla, že plánuje vzkriesiť ďalšiu legendu. A to už čoskoro!

Formát Sedem s r.o. je známy predovšetkým divákom, ktorí majú záujem sledovať každodenné dianie na Slovensku a v zahraničí. Relácia, ktorú tiež môžete poznať pod názvom 7edem s r.o., neskôr len Sedem, vznikla v roku 2001, keď ju pod vedením moderátora Róberta Beňa začala na televíznych obrazovkách vysielať televízia Markíza. V relácii sa každý týždeň vystriedalo 6 hostí zo sveta šoubiznisu, z ktorých niektorí boli pravidelnými návštevníkmi. Po krátkej dobe vystriedala Beňa ostrieľaná humoristka Elena Vacvalová, ktorá s reláciou vydržala až do konca.

Relácia 7edem na TV JOJTen prišiel v roku 2008, pričom bol sprevádzaný rôznymi kontroverziami. V zákulisí sa pošepkávalo, že relácia musela byť stiahnutá z vysielania kvôli politickému aspektu, čomu predchádzalo obmedzenie jej vysielania a zaradenie do neskorých vysielacích časov. K jej návratu došlo v roku 2012, no už len na doskách divadla L+S v Bratislave, kde glosátori raz za mesiac vystúpili s novými témami. Nový projekt dostal názov Sedem (bez záruky). Reláciu odkúpila konkurenčná televízia JOJ, ktorá však vysielanie po krátkej dobe taktiež stopla.

Medzi pravidelných obľúbených hostí patrili okrem iných aj Milan Lasica, Oľga Feldeková, Marián Leško, Milan Kňažko, ale niekoľkokrát sa príležitosť vytvorila aj pre návštevu Adely Banášovej, Zuzany Fialovej, Borisa Filana či Mariána Geišberga a iných.

V súčasnosti prebiehajú prípravy na návrat legendárnej šou, ktorá by sa od 23. marca mala opäť vysielať na obrazovkách TV JOJ. Spomínaní pravidelní glosátori nebudú chýbať ani tento raz, takže sa diváci môžu tešiť na pôvodnú moderátorku Elenu Vacvalovú, ktorá na úvod privíta Milana Lasicu, Milana Kňažka, Oľgu Feldekovú a Mariána Leška. Premiéra prvej časti sa podľa slov riaditeľa JOJ Group, Marcela Gregu, uskutoční o 22. hodine.

Zdroj: Hnonline.sk, Wikipedia, Etrend.sk | Foto: Youtube, Instagram