Obľúbený herec sa prednedávnom objavil ako tajný hosť v Inkognite. Svojich kolegov dojal k slzám. Mnohí si mysleli, že jeho príchod má byť ako uvítanie pred jeho veľkým návratom. Opak je však pravdou. Jojka s Kronerom do budúcna už nepočíta. 

Keď sa Janko Kroner objavil takmer po štvorročnej odmlke v Inkognite, väčšinu ľudí to dojalo k slzám. Jeho príchod však vyvolal aj rôzne rozpaky. Napríklad aj u samotného moderátora Vlada Voštinára. „Len pár minút pred nakrúcaním mi pošepkali, že príde Janko. Mal som mravčenie v žalúdku z toho, čo všetko sa môže stať, ako ťahať rozhovor,“ priznal vtedy Voštinár.

[sociallocker]Väčšina ľudí si Janka spája najmä s úlohou z Profesionálov. Tam stvárnil Miňka Demoviča, ktorý mal u divákov veľký úspech. S touto postavou sa však musí rozlúčiť. Jojka s ním už do budúcna nepočíta. „Vzhľadom na Jankov zdravotný stav jeho účinkovanie v televízii nie je možné, nerátajú s ním. Bolo by to pre neho trápenie,“ prezradil blízky zdroj pre cas.sk.  Kroner však nevešia hlavu a dostáva ponuky ohľadom dabingu. Nádej ešte vidí v Televízií Markíza, ktorá s ním ďalšiu spoluprácu úplne nezavrhla. My Jankovi držíme palce a prajeme mu, aby sa čo najskôr vrátil na televízne obrazovky.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram [/sociallocker]