Známa bývalá hviezdička jojkárskej reality šou Hotel Paradise, v ktorej sa zviditeľnila aj Zuzana Plačková, sa venuje rovnako podnikaniu. Nela Slováková je pritom taktiež ako jej “súperka” aktívna na sociálnych sieťach, kde propaguje svoje produkty. A čo jej súkromný život?

33-ročná blondínka, ktorá sa nedávno pochytila s ďalšou influencerkou, si podľa svojich slov žije rozprávkový život. Popri podnikaní s plavkami či kozmetikou sa venuje tiež sociálnym sieťam, kde fanúšikom okrem šteklivých záberov ponúka aj vlastné produkty. V súkromnom živote si však víťazka Hotela Paradise prešla aj poriadne turbulentným obdobím.

S hokejistom Lukášom Kozákom prekonali minulý rok vážnu krízu, keď boli na krátke obdobie rozídení. Nastal však prudký zvrat a dvojica sa k sebe vrátila, pričom dnes sú spolu už takmer päť rokov. Do budúcnosti majú smelé spoločné plány a aktuálne pracujú na výstavbe apartmánov v Chorvátsku. Zrejme aj z dôvodu pracovnej vyťaženosti nemá bývalá jojkárska hviezdička ani pomyslenie na zakladanie rodiny.

Nepotrebujem prsteň na to, aby som si potvrdila lásku, ani ho nechcem – nie je na to čas a ja si to chcem užiť… Nepotrebujem deti – nie je na to čas a ja si ich chcem užiť,” vyhlásila prednedávnom na sociálnej sieti. Ide, samozrejme, o každého osobnú voľbu a Nela má vo svojej budúcnosti jasno. “Myslela som si kedysi, že budem žena bohatého muža… A som žena bohatého muža. Toho najbohatšieho. Srdcom, mysľou, šikovnosťou, úrovňou, myslením, vyrovnanosťou, sebavedomím, životným prístupom a všetkým tým ďalším najpozitívnejším. Sme bohatí, pretože máme seba a na všetko ostatné máme pred sebou celý život,” dodala jednoznačne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  | Foto: IG/nelaslovakova