Niekdajšia hviezda televízie JOJ Stanislava Pavolová sa ešte v roku 2017 zaplietla do škaredej potýčky s mladým mužom, ktorý skončil so zraneniami tváre v nemocnici. Po štyroch rokoch od incidentu sa jojkárka postavila pred súd, ktorý ju v prípade preukázania viny môže poslať na roky za mreže.

Stanislava Pavolová sa pred štyrmi rokmi zabávala v bystrickom bare, keď malo dôjsť k incidentu s mladým mužom, ktorý skončil so škaredými zraneniami v nemocnici. Podľa jeho slov ho vtedy moderátorka napadla a rozbila mu pohár o hlavu. Blondínka sa zas bráni so slovami, že obeťou bola ona a rovnako mala skončiť s poraneniami.

Na utorkové pojednávanie na Okresnom súde v Banskej Bystrici prišla podľa informácií Nového Času so slnečnými okuliarmi, foto <<< TU <<<. Súd zatiaľ vo veci napadnutia a obžaloby len pojednával, pričom pred sudcu sa dostavil aj Marek, ktorý krásku obvinil. Definitívny verdikt, ktorý môže v prípade dokázania viny poslať Pavolovú za mreže na celé roky, však podľa všetkého padne až v júni.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/stanislavapavolova