Známa jojkárska herečka Eva Sakalová (34), ktorá sa preslávila aj rolou v Paneláku, mala pred Vianocami hlavu v smútku. V Bratislave jej totiž zlodej ukradol auto. Po dvoch týždňoch prišla polícia s nečakanou správou.

Herečka televízie JOJ Eva Sakalová, ktorá sa preslávila aj rolou mamičky v seriáli Panelák, zažila pred Vianocami veľmi nepríjemný šok. Neznámy páchateľ totiž ukradol jej auto na bratislavskom Račianskom mýte, vymenil tabuľku s evidenčným číslom a nie je vylúčené, že auto použil pri inej trestnej činnosti.

Po dvoch týždňoch ale prišla zo skupiny HAKA nečakaná radostná správa a Volkswagen Polo sa podarilo vypátrať. Po zabezpečení stôp a expertíze bude teda podľa informácií televízie JOJ vrátené natešenej majiteľke: „Verila som, modlila som sa, samozrejme, nečakala som. Ťažko sa to popisuje, šťastie, vďačnosť,“ neskrýva nadšenie herečka, ktorá v poslednom období výrazne schudla. Páchateľovi, na ktorého dolapení pracuje polícia, hrozia tri roky za mrežami.

Skupina HAKA zároveň potvrdila, že svoje metódy a techniky neustále vylepšuje, a tak sa musia zlodeji v roku 2020 pripraviť podľa Štefana Farkaša na to, že im pôjdu po prstoch ešte tvrdším spôsobom. „V 2020 ich čaká peklo, môžu sa tešiť na vojnu,“ odkazuje všetkým s nekalými úmyslami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/Stefan Farkas, ZOOM casting Talents, Televízia JOJ, Instagram/evasakalova,