Známa šou Česko Slovensko má talent je už natrvalo spojená so seniorom Jozefom Pátrovičom, ktorý sa neplánuje vzdať svojej speváckej kariéry. Tentokrát mu však prišiel na pomoc jeho ,,brat“, ktorý si okamžite získal divákov, a taktiež mal na konci vystúpenia veľké prekvapenie.

Žiadnemu divákovi veľkolepej talentovej šou určite neunikol legendárny Jozef Pátrovič. V poslednej epizóde sa pripravoval na vystúpenie, keď ho predbehol zamaskovaný raper Rytmus, ktorý sa predstavil ako jeho brat Eugen. Podľa vyjadrení údajného súrodenca majú spoločného otca, ktorý sa živil ako murár, no už je po smrti.

Napokon sa však všetko vysvetlilo, a aj keď sa zdalo, že 81-ročný dôchodca nie je nadšený zo žartíku, raperovi priamo na pódiu odpustil. Po odvysielaní spomínanej časti sa však jeho rétorika úplne zmenila. Pátrovič je totiž presvedčený, že televízia JOJ zneuctila jeho otca. ,,Ja im odpúšťam, čo urobili mne. Ale môj otec im neodpustí. Za môjho otca vysúdim 400-tisíc eur,“ povedal účinkujúci pre cas.sk, pričom hrozí žalobou, aby očistil meno svojho zosnulého otca.

Raper Rytmus, ktorý si zahral jeho fiktívneho súrodenca, sa pred kamerami niekoľkokrát ospravedlnil a mal tak urobiť aj v zákulisí. „Pán Pátrovič má rád ľudí, šou, televíziu. Bol dezorientovaný, šokovalo ho to, to určite. Ale na konci s nami tancoval. Paťo má veľkú úctu k starším. A miliónkrát sa mu ospravedlnil, išiel za ním či pochopil, že ide o žart. A ospravedlnenie pán Pátrovič prijal,“ povedala Jasmina, ktorá je manželkou rapera, a zároveň aj moderátorkou šou Česko Slovensko má talent.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: YT/7 RECORDS, FB/Česko Slovensko má talent, IG/jasminaalagic