Na Slovensku snáď nie je milovníka kulinárskej zábavnej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorý by nepoznal Jožka Heteša. Mladík však rokmi dospieva a svoj imidž tak prispôsobuje veku. Od čias natáčania sa zmenil a takto vyzerá dnes!

Pred tromi rokmi vrcholil na Slovensku ošiaľ s názvom Moja mama varí lepšie ako tvoja. Do povedomia divákov sa okamžite zapísala rodinka Hetešovcov, ktorá svojimi prostorekými výrokmi vytvorila okamžite skupinky fanúšikov aj posmievačov. Práve hejteri majú mať na svedomí to, že Hetešovci na svoje účinkovanie nespomínajú práve v najlepšom.

Po návrate do bežného života sa totiž najmä Jožko stretol s nenávistnými komentármi, urážkami a nadávkami. Okrem toho sa rozhodli aj súdiť s televíziou. Tri roky od odchodu spred kamier však uplynuli a z bucľatého mladíka rastie dospelý muž.

Dôkazom sú jeho najnovšie zábery na sociálnej sieti, na ktorých je zjavné, že mladý kuchtík pomaly dospieva. Jeho šatník poriadne zvážnel a na zábere je odfotený v tmavom elegantnom kabáte a pánskej čiapke. Spoznali by ste v ňom niekdajšieho mladého Jožka v zástere?

Jožko Heteš v 2016

Jožko Heteš dnes

Mladý kulinár sa začal obliekať ako dospelák
Jožko začína dospievať

Zdroj: Facebook, PluskaFoto: YouTube/Televízia JOJ, Facebook/Televízia JOJ