Pred pár dňami došlo k incidentu priamo na námestí v Lučenci, pričom jedným z aktérov bol poslanec Jožo Pročko. Celú útok natočil na video, keďže sa pôvodne chcel na sociálnej sieti posťažovať, že skupina mužov narúša stretnutie strany OĽANO a priatelia. Napokon skončil s vajcom na hlave a zdravotnými problémami.

Jožo Pročko sa nedávno pustil do ostrej debaty s mužom, ktorý narúšal akciu strany. V nečakanej chvíli ho začal ďalší zo skupiny ohadzovať vajíčkami. Poslanec však s rozbitým vajíčkom na hlave vyhlásil, že dostal silný úder do hlavy.

K celému incidentu bola zvolaná tlačová beseda, kde sa bývalý zabávač objavil s krčným golierom. ,,Udrel ma päsťou do hlavy, v ktorej mal vajce. To bol taký úder, že som mal iskričky v očiach,“ opísal útok, pričom bol nútený vyhľadať lekára.

Pročko dokonca ukázal aj lekársku správu z vyšetrenia, podľa ktorého má pohmoždenú hlavu s odreninou a zároveň aj podvrtnutie krčnej chrbtice. Momentálne ho má trápiť piskot v ušiach a zvracanie. Pred pár hodinami sa posťažoval, že nemohol spať kvôli zraneniu, v dôsledku čoho na najbližšie dni zrušil všetky stretnutia, aby sa mohol liečiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/OĽANO a priatelia, Jožo Pročko-stránka