Jožo Pročko o znížení platov poslancov: Dôležitá prosba na Slovákov!

Dátum:

Pred pár dňami sa uskutočnilo rokovanie vlády, kde sa hlasovalo o znížení platov funkcionárov, pričom návrh zákona neprešiel. Po medializovaní hlasovania sa celá vec začína rozuzlovať a naberá úplne iný smer. K údajnému hyenizmu politikov sa najnovšie vyjadril aj poslanec Jozef Pročko.

Marian Kotleba pred pár dňami na rokovaní vlády navrhol zníženie platov funkcionárov o 33 %. Za návrh zákona zahlasovalo iba šestnásť poslancov, pričom v parlamente sa nachádzalo 127 politikov. Slováci tak začali hromadne kritizovať konanie mnohých poslancov na čele s premiérom Igorom Matovičom.

Okamžite zareagoval Jozef Bubnár zo strany OĽaNO, ktorý vysvetlil, že prijatie procedurálneho návrhu nemôže zmeniť plat poslancov. Je nutný návrh zákona s prvým, druhým, tretím čítaním a následným podpisom prezidentky. Podľa jeho slov, predseda strany ĽSNS všetky tieto pravidlá pozná a z jeho strany išlo iba o nečistú hru.

Najnovšie sa k celému hlasovaniu vyjadril aj Jožo Pročko, ktorý musel taktiež čeliť urážkam zo strany ľudí. Na nekalú hru Kotlebu upozornil aj on. Jedným dychom však uviedol, že celý jeho poslanecký plat bude darovaný ľuďom, ktorí to potrebujú. Urobiť tak majú aj jeho kolegovia. Na Slovákov mal však aj dôležitú prosbu, ktorú si môžete vypočuť vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Facebook/Jožo Pročko  |  Foto: Facebook/Jožo Pročko, Národná rada SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...