Jožo Pročko obhajuje Igora Matoviča: TOTO sú jeho najlepšie vlastnosti!

Dátum:

Kedysi nachytával celebrity alebo organizoval zábavné súťaže pre občanov, no dnes je Jozef Pročko právoplatne zvoleným poslancom koaličnej strany OĽaNO. Jeho spoločenský status sa tak výrazne zmenil, v dôsledku čoho sa v parlamente často prihlási o slovo so snahou hájiť záujmy jeho strany.

Jožo Pročko sa pravidelne vyjadruje na sociálnej sieti k aktuálnym politickým témam, pričom si rozhodne nedáva servítku pred ústa. Taktiež je verejným obhajcom Igora Matoviča, ktorého považuje za neoblomného bojovníka proti korupcií, zlu a zlodejom.

Podľa jeho slov sa minister financií stále drží porekadla ,,Čo na srdci, to na jazyku“. ,,Pred voľbami ľudia milovali, keď Igor “matovičovsky nenapodobiteľným spôsobom odkrýval zlo“. Teraz chcú, aby vyzeral ako škrobený panák s hranatou peleštuplíkovskou hlavou. Od 1993 ich premiéri a politici naučili, že servilnosť, farizejstvo a teatrálne klamstvá sú prejavmi politika. Igor má však v sebe ľudskosť, čestnosť a spravodlivosť,“ chváli kvality svojho šéfa na sociálnej sieti.

Poslanec priznáva, že šéf strany OĽaNO má aj svoje chyby, no rozhodne nechce, aby sa zmenil. Bývalý zabávač si totiž po vstupe do parlamentu mal uvedomiť sofistikovanosť a moc zlodejov, ktorí tu dlhé roky vládli. Celkom jasne hovoril o strane Smer-SD, ktorú má stále podporovať 900-tisíc občanov. Práve expremiér má byť nápomocný v boji za spravodlivosť. ,,Ak by nebol Matovič stále taký istý ako pred voľbami, ja už dávno nesedím v parlamente,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, YT/DK, Braňo Závodský Naživo

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...