Jožo Ráž (64), frontman kapely Elán, je povestný tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Svoje názory prezentuje priamo a je mu fakt jedno, čo si kto o ňom myslí. O to viac je vďačnejší, že má dlhé roky po boku ženu, ktorá ho má rada v každom smere.

Ráž sa pohybuje na hudobnej scéne už desiatky rokov, no súkromie si neustále dokonale stráži. O svojej rodine sa vyjadruje veľmi stručne a zrejme nechce, aby boli súčasťou mediálneho sveta. Spoločne s manželkou Barborou má dvoch synov a radosť mu robia už aj vnúčatá.

V minulosti spravil spevák výnimku, keď sa v markizáckej relácií vyjadril na adresu svojej milovanej polovičky. ,,V šiestej triede sme sa spoznali a ja už som hneď vedel. Ona je nenormálne skromná, pekná a úprimná. Ona je najpoctivejší človek, akého poznám na svete. Niekedy mi je to až trápne, ale je to miliónová baba,“ prezradil Jožo pred kamerami.

Pred pár dňami zrejme opäť upustil zo svojich zásad, pričom sa s Barborou zúčastnil na slávnostnom galavečeri Najväčší Slovák. V spoločnosti sa objavili ruka v ruke v dobrej nálade. Zdá sa, že Rážová manželka vôbec nestarne, keďže v priebehu rokov sa absolútne nezmenila.

Foto Joža Ráža s manželkou si môžete pozrieť —TU—!  

Zdroj: pluska.sk, tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook, YouTube