Jozef Ráž mladší sa stal známym nielen vďaka slávnemu otcovi, ktorý patrí k legendám slovenskej hudby. Pracuje totiž ako štátny tajomník na ministerstve zdravotníctva, pričom sa zároveň stal aj neúspešným kandidátom na post ministra vnútra. Aj na túto situáciu mal líder skupiny Elán svoj názor a svojmu synovi ho aj predostrel. Prilial tak ďalšou kritikou len olej do ohňa?

Je to pár mesiacov, čo sa v parlamente začalo skloňovať meno Jozef Ráž ml. v súvislosti s postom ministra vnútra. Ten, kto by si však myslel, že Ráž starší, ktorý sa verejne netají tým, že podporuje stranu SMER-SD, sa bude tešiť z kariérneho postupu svojho syna, je na omyle. Nomináciu na ministra vnútra nazval katastrofou. ,,Povedal, že to určite nemám brať,“ priznal Ráž mladší v minulosti pre plusku.sk.

Je však všeobecne známe, že štátny tajomník sa nerád vyjadruje k svojmu otcovi a jeho odpovede sú väčšinou veľmi strohé. Tentokrát však spravil výnimku a pre reláciu Smotánka prezradil, čo hovoria rodičia na jeho kariéru. „Moja rodina s tým, samozrejme, nesúhlasila. Keďže nesúhlasí absolútne so všetkým, čo som kedy robil, tak som na to zvyknutý. Keby som robil len to, s čím súhlasí môj otec a hlavne moja mama, tak neviem, či by som dnes vôbec niečo dokázal a niekde bol,“ priznal pre markizu.sk cieľavedomý syn.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook