V pondelok bol známy spevák Jožo Ráž účastníkom ďalšej dopravnej nehody. V Starom meste malo dôjsť k zrážke jeho auta s cyklistom. A hoci ten spadol na zem, líder skupiny Elán pri ňom nezastavil.

Svedkom incidentu, ktorý sa v pondelok doobeda odohral v Starom meste, bol aj Jakub Tomiš, bývalý asistent poslankyne Vladimíry Marcinkovej. ,,Hneď predo mnou sa zrazili cyklista a auto krátko po tom, čo naskočila zelená na semafore. Po tomto nepríjemnom náraze spadol cyklista na zem len kúsok pred moje auto. Vodič auta musel ten náraz cítiť, ale nezastavil a pokračoval v jazde,” podelil sa o nepríjemný zážitok na Facebooku.

Podľa jeho slov sa mužovi na bicykli, našťastie, nič vážne nestalo. Následne prišlo ďalšie pohoršenie, keď Tomiš auto dobehol a zistil, že za volantom sedí spevák Jožo Ráž. ,,Spýtal som sa ho vopred pripravenú otázku, aj keď osoba adresáta ma v tom momente zaskočila: – To vážne ani nezastavíte, keď autom zhodíte cyklistu na zem? Odpovedal mi, že v spätnom zrkadle videl, že sa postavil, tak nezastavoval. Od človeka, ktorý v minulosti prežil vážnu dopravnú nehodu, by som očakával ohľaduplnejšie správanie sa na cestách. Ale vlastne… čo by som mohol čakať od Joža Ráža?” pokračoval Tomiš. Avšak upozornil, že netuší, ktorý z vodičov kolíziu spôsobil.

Vyjadril sa aj Jožo Ráž

Hudobnú legendu kontaktovala TV Markíza, pre ktorú Ráž celú situáciu opísal. „Tak to bolo, že ja som išiel normálne 30-kou, 40-kou po ceste, napravo, asi meter odo mňa ide cyklista, predo mnou kúsok. Je zelená, idem cez križovatku a keď som vedľa cyklistu, on náhle odbočí a d*bne do môjho zrkadla,“ vyjadril sa populárny spevák, ktorý keď videl, že sa muž bez problémov postavil, pokračoval v jazde. Nechcel totiž na seba pútať zbytočnú pozornosť.

Jožo Ráž

 „Keby som to riešil, keby som zasa riešil to, tak ma všetci odfotia, budú to rozmazávať, aj tak to rozmazávajú. Ale ja som v tom absolútne nevinne. Bolo jasné, že mu nič neni. Lebo spadol síce, ale hneď vstal, zobral bicykel a išiel preč takže… Nemal som dôvod zastaviť. Lebo mňa všetci strašne radi fotia, všetci chcú so mnou niečo mať a chcú podpis alebo vypiť si alebo čo… Proste ja veľmi nerád sa takto ukazujem,“ šokoval Ráž, uvedomujúc si, že sa teraz neukázal v pozitívnom svetle

,,Ale ja som v tomto opatrný. Lebo mám hrozné skúsenosti s tým, že som populárny a ľudia stále so mnou niečo chcú mať a to sa nedá vydržať. To je… Fu!” ukončil 69-ročný Elánista.

 

Zdroj/Foto: Noviny.sk