Jozef Ráž mladší sa stal známym nielen vďaka slávnemu otcovi, ktorý patrí k legendám slovenskej hudby. Stal sa totiž aj neúspešným kandidátom na post ministra vnútra, pričom ho prezident Kiska odmietol vymenovať. Vieme, ako na nomináciu zareagoval Ráž starší, ktorý svojím vyjadrením poriadne prekvapil.

Nový premiér Peter Pellergini pred pár dňami navrhol Joža Ráža ml. na post ministra vnútra. Ľudia aj politici začali toto rozhodnutie búrlivo komentovať a rozhodne sa im nepáčilo, že ide o syna “slávneho otecka“, ktorý mu to určite vybavil. Nakoniec však rozhodla fotografia, na ktorej sa nachádza bývalý minister vnútra Róbert Kaliňák s oboma Rážovcami na rodinnej oslave.

Frontman kapely Elán však nemal problém vysvetliť fotografiu, ktorá zdiskreditovala jeho syna. ,,Nikdy sme spolu nepracovali ani sme spolu nepodnikali. Ale poznám ho. Motorkárov je v Bratislave dnes viac, ale niekedy nás bolo dvesto. Poznáme sa všetci. Ale to neznamená, že sedávame za jedným stolom. Poznáme sa po mene, tykáme si,“ uviedol pre plusku.sk.

Ten, kto by si však myslel, že Ráž starší, ktorý sa verejne netají tým, že podporuje stranu SMER-SD sa bude tešiť z kariérneho postupu svojho syna, je na omyle. Nomináciu na ministra vnútra nazval katastrofou. ,,Povedal, že to určite nemám brať,“ priznal Ráž mladší.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Youtube