Keď sa uplynulé leto objavil v bratislavských uliciach kubánsky herec Mario Cimarro, fanúšikovia jednej z najúspešnejších telenoviel sveta ostali vo vytržení. Ženy všetkých vekových kategórii túžili stretnúť hlavného hrdinu Skrytej vášne, avšak ako sa zdá, jeho srdce už vtedy patrilo jedinej dáme. A je ňou Slovenka!

48-ročný Mario Cimarro, ktorého vo svete preslávila úloha Juana Reyesa v telenovele Skrytá vášeň, našiel svoje šťastie. Bývalý manžel herečky Natalie Streignard, známa ako „Sladká Valentína“, sa zahľadej do bývalej finalistky súťaže krásy Miss Slovensko 2015 Bronislavy Gregušovej. Aj keď dvojica svoj vzťah spočiatku držala v tajnosti, pozorným očiam fanúšikov statného umelca neuniklo, že navštevuje tie isté miesta ako krásna modelka.

Po dlhých mesiacoch mlčania potvrdil šoubiznisový pár svoju lásku, ba čo viac, exotický krásavec pokľakol pred Bratislavčankou pri vodopádoch Iguazú. „Teraz nadišiel čas zastaviť sa, meditovať a oslavovať, čas zaviazať sa, obzvlášť keď ona povie áno,“ uviedol zamilovaný herec, pričom zverejnil aj video zo zásnub. A veru, ten diamant by ohromil nejednu ženu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bronigregus, mariocimarro