Mario Cimarro, jeden z najpríťažlivejších telenovelových krásavcov všetkých čias, je opäť na Slovensku! Potom, ako uplynulé leto strávil v Bratislave a rôznych kútoch našej krajiny zopár týždňov, sa sem kubánsky fešák vrátil znova!

47-ročný herec Mario Cimarro, známy predovšetkým z telenovely Skrytá vášeň, bol v rokoch 1999 až 2006 ženatý s krásnou Nataliou Streignard, ktorú si môžete pamätať z modernejšej mydlovej opery “Sladká Valentína”. Bezdetná dvojica sa však po siedmich rokoch rozviedla a ostala v priateľskom vzťahu.

Aj keď sa po boku herca časom objavili i ďalšie ženy, zdá sa, že v posledných mesiacoch nadobro podľahol čaru krásnej Slovenky Bronislavy Gregušovej, s ktorou už absolvovali aj zopár dovoleniek. 47-ročný predstaviteľ Juana Reyesa zo Skrytej vášne dokonca v lete pre TV Markíza povedal, čo hovorí na naše domáce ženy. “Ženy? Človeče, podľa mňa sú najkrajšie ženy na svete práve tu. Sú naozaj veľmi, veľmi krásne.”

Potom, ako počas Veľkej noci zverejnil hriešny herec krátke video spod Bratislavského hradu, v “instastories” sa pochválil aj odchodom z fitka v istom nákupnom centre, pričom si doprial aj chutné smoothie. Tak čo, ženy, idete do ulíc hlavného mesta?

Mario je opäť v Bratislave

https://streamable.com/17173

Mario Cimarro

Bronislava Gregušová

Zdroj: Instagram/mariocimarro, bronigregus