Mario Cimarro patrí k najpríťažlivejším telenovelovým hercom všetkých čias, pričom v našich končinách ho poznáme predovšetkým ako drsného Juana Reyesa z telenovely Skrytá vášeň. Minulý rok sa dokonca objavil v uliciach Bratislavy, kde si údajne užíval iba zaslúženú dovolenku. Zdá sa však, že aj napriek tomu, že zo Slovenska odišiel, jeho srdce ostalo tu.

Dlhovlasý krásavec sa vekom vôbec nezmenil a jeho šarm srší doslova na kilometre. 47-ročný Mario nestratil zo se*epílu ani zlomok, naopak, stále sa môže chváliť dokonale vypracovanou postavou. Potvrdil to aj v auguste minulého roka, keď sa namiesto slnečných pláží rozhodol pre Slovensko.

Kubánsky herec pravidelne zverejňoval videá z ulíc Bratislavy, pričom sa objavil aj na dni otvorených dverí v Markíze. Verejne vyhlasoval, že Slovenky považuje za neskutočne krásne ženy, ktoré ho absolútne očarili. Jedna kráska ho však zrejme zaujala viac ako iné.

Latinskoamerický fešák má totiž tvoriť pár s finalistkou súťaže Miss Slovensko z roku 2015, Bronislavou Gregušovou. „Broňa je jeho priateľka. Stále si to chcú nechať pre seba. Vedia to iba ich najbližší. Sú spolu už niekoľko mesiacov. Mario by Broni zniesol aj modré z neba,“ uviedol blízky zdroj z okolia krásky pre cas.sk. Prezradiť ich však mali aj fotografie, ktoré obaja zverejňovali na sociálnych sieťach v rovnakom čase a na identických miestach, aj keď oddelene. Broňa dokonca k snímke s ružami napísala, že má najlepšieho priateľa na svete. Žeby to bola predsa len láska? 🙂

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/mariocimarro, Instagram/bronigregus